شهردار منطقه 18 : شهدا با خدا معامله کرده اند

شنبه 14 بهمن 1396

مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران با حضور در مراسم اربعین درگذشت والده شهیدان داود و محمد مهربانی بصیر ، با پدر سالمند این خانواده ابراز همدردی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18،مهندس سید محمد فیاض که به اتفاق مهندس رحمانی شهردار منطقه 21 ، حجت الاسلام والمسلمین گل وردی امام جمعه چهاردانگه ، مهندس حقیقی فرماندار اسلامشهر ، تعدادی از مدیران منطقه ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل (ع) همزمان با فرارسیدن ایام ا... دهه فجر انقلاب با خانواده معظم شهیدان غلامرضا و اسدا... سعادتی در شهرک گلدسته دیدار کرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : اميدوارم خداوند به همه ما توفيق دهد تا بتوانيم راه شهدا ، امام راحل و تفکر این عزیزان را تحت رهبری مقام معظم رهبری به پيش ببريم.

وی ادامه داد : اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های داخلی و خارجی اینگونه شده و هراس به دل دشمنان انداخته ، این قدرت به برکت روحیه جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما است. شهردار منطقه 18 در بخش دیگری از سخنان خویش بر لزوم داشتن اخلاص در همه‌ كارها تأکید و اين امر را راه تحقق فرهنگ جهاد و شهادت دانست و افزود : هر زمان در زندگی كاری كرديم كه در آن كار ، خودمان را نديديم ، می‌توانيم ادعا كنيم فرهنگ جهاد و شهادت بر كارمان حاكم بوده است.

به گفته این مقام مسئول، شهدا به عنوان مروجان اصلی اخلاق اسلامی ، فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جوان را منتقل تا دنیائی از ارزشها را از عصرخویش به یادگار گذاشته باشند.

برپایه این گزارش ، خانواده شهیدان غلامرضا و اسدا... سعادتی  نیز با تقدیر از این اقدام ارزشمند شهردار و مدیران منطقه ضمن بیان خاطرات و فرازهائی از وصیتنامه این دو شهید گرانقدر ، حاضرین را به ضیافت نهار دعوت کردند.