شهردارمنطقه 18 در دیدار با خانواده شهید خادمی : انقلاب اسلامی ریشه درفرهنگ عاشورا دارد

شنبه 19 اسفند 1396

شهردار منطقه 18 گفت : انقلاب اسلامی ریشه در فرهنگ عاشورا دارد و ما در زمانی زندگی می‌کنیم که همه عوامل این فرهنگ را به نوعی دیده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض که به اتفاق تنی چند از مدیران منطقه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل (ع) و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه با خانواده شهید هوشنگ خادمی در محله ولیعصر جنوبی دیدار کرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : حقیقت شعار روز عاشورا ، مبارزه با ظلم بوده و امروز دیگر از سر و صدای دشمنانی که مستکبر و ظالم هستند ، نباید ترسید و جا خالی کرد.
وی در ادامه سخنان خویش از اخلاص ، گذشت و تأثیر فرهنگ عاشورا به عنوان مؤلفه های دفاع مقدس نام برد و افزود : در جنگ ، افرادیکه هیچ آموزش نظامی ندیده و در هیچ دانشکده‌ای تحصیل نکرده بودند و باهیچ تئوری از عرصه مسائل نظامی آشنا نبودند ، توانستند در کمترین زمان ممکن در همه این زمینه‌ها به اوج برسند.
فیاض در بخش دیگری از سخنان خویش اظهار داشت : ما كار برای خانواده‌ شهدا را توفيقی می‌دانيم و منتی هم بر سر كسی نداريم ، ضمن اینکه ‌خدمت به خانواده‌ شهدا و ايثارگران را وظيفه‌ خود می دانيم.
شهردار منطقه 18 در ادامه به اهمیت شناخت جامعه از شهدا اشاره و ادامه داد : آنطور که باید و شاید ، مردم برخی از شهدا را نمی شناسند و باید برای حاصل شدن این شناخت تلاش کرد.
گفتنی است : در پایان این دیدار صمیمانه والدین شهید هوشنگ خادمی ، ضمن بیان خاطراتی از فرزند برومند خویش ، حاضرین را به حضور در ضیافت ناهار دعوت کردند.