مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران خواستار شد : برپائی کنگره بزرگداشت 1200 شهید سرافراز منطقه 18 / شهردار منطقه 18 عنوان کرد : موزه شهدا نماد زرین فرهنگ ایثار و شهادت در پایتخت

چهارشنبه 15 فروردين 1397

رضا جلالی مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران در دیداری با مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 خواستار فراهم آمدن زمینه برگزاری کنگره بزرگداشت 1200 شهید سرافراز این منطقه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، در جریان این دیدار صمیمانه و صبحانه کاری که به میزبانی دفتر شهردار منطقه برگزار شد ، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه گزارش مبسوطی از فعالیتها و اقدامات انجام شده و همچنین در درست انجام امور ایثارگران منطقه را به استماع این مقام مسئول رسانید و در ادامه با اشاره به این نکته که موزه شهدای منطقه بعنوان یک فضای معنوی و ارزشمند به مأمنی برای گردهمائی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مبدل شده ، تأکید کرد : با برنامه ها و تدابیری که در نظر گرفته شده ، در نظر داریم تا این مکان را به نماد زرینی به منظور ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت در پایتخت معرفی نمائیم.
همچنین در ادامه این نشست ، گزارش عملکرد امور ایثارگران منطقه در سال گذشته مورد ارزیابی قرار گرفت و مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران ضمن مطلوب ارزیابی کردن این اقدامات و فعالیتها ، از آن بعنوان الگوئی مناسب در جهت ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایثار ، شهادت و خدمت به خانواده های معظم شهدا نام برد.
رضا جلالی در ادامه سخنان خویش به اهمیت برگزاري کنگره بزرگداشت 1200 شهید منطقه اشاره و افزود : يکي از برنامه هاي اصلي این اداره کل در نکوداشت مقام شامخ شهدا ، برگزاري کنگره بزرگداشت سرداران و شهدا در مناطق 22 گانه تهران است که بحمدا... ظرفیتهای تحقق آن بخوبی در این منطقه وجود دارد
وی همچنین با تقدیر از روحيه ايثارگرانه و ارزشمند شهردار منطقه در خصوص تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اظهار داشت : يکي از نکات مثبت عملکردی مدیریت ارشد منطقه سرکشي منظم به پدران ، مادران و همسران و فرزندان بزرگوار شهداي منطقه مي باشد که به شخصه قدردان آن هستم.
گفتنی است : مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران با همراهی شهردار منطقه در پایان این نشست از بخشهای مختلف ساختمان موزه شهدا نیز بازدید بعمل آوردند.