در نخستین روز کاری پس از تعطیلات نوروزی صورت گرفت : ادای احترام شهردار و مدیران منطقه 18 تهران به ساحت مقدس شهدا

چهارشنبه 15 فروردين 1397

همزمان با نخستین روز کاری پس از تعطیلات نوروزی ، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران با حضور بر سر مزار شهید گمنام مدفون در ساختمان موزه شهدا ، نسبت به ساحت مقدس وی ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18، در جریان این اقدام فرهنگی و معنوی که تنی چند از معاونین و مدیران منطقه نیز حضور داشتند ، این مقام مسئول با قرائت فاتحه بر سر مزار این شهید گمنام دوران دفاع مقدس و غبار روبی با پخش گل و گلاب ، نسبت به ساحت مقدس وی ادای احترام و با آرمانهایش تجدید میثاقی دوباره کردند.
این گزارش حاکی است ، مهندس فیاض شهردار منطقه در حاشیه این مراسم معنوی طی سخنان کوتاهی اظهار داشت : همه براین باوریم که گرامیداشت یادشهدا،حفظ هویت خودماست وکشورماشناخته شده به برکت خون آنان است وزندگی مادی ومعنوی امروزخودرامدیون شهداوخانواده آنان هستیم.
وی خاطر نشان کرد : فرهنگ شهدا ، دفاع مقدس و بسیج ، فرهنگ مقطعی نیست که فقط مخصوص دوران دفاع مقدس بوده باشد ، بلکه فرهنگی دینی ، ملی و ماندگار برای همیشه تاریخ است و دلیلش این است که این فرهنگ نشأت گرفته از فرهنگ عاشورا و نهضت امام حسین (ع) بوده و به همین علت در همه شئونات زندگی نقش ایفا می کند.