شهردار منطقه 18 تهران : خانواده شهدا از عوامل مؤثر در حفظ شجره طیبه انقلاب هستند

شنبه 18 فروردين 1397

مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران همزمان با فرارسیدن سال جدید با حضور در مسجد امیر المؤمنین (ع) محله یافت آباد ، طی مراسمی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، در این مراسم معنوی که از سالیان گذشته به همت هیأت امنای مسجد امیر المؤمنین(ع)،شورایاری محلات یافت آّباد و با مشارکت شهرداری منطقه همزمان با فرارسیدن نخستین روز از سال جدید برگزار می شود ، باحضور شهردار ، مدیران شهری و دیگر مسئولین ادارات و نهادهای منطقه از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تقدیر بعمل می آید.
برپایه این گزارش ، شهردار منطقه در حاشیه این مراسم طی سخنانی بر لزوم داشتن اخلاص در همه‌ كارها تأکید و اين امر را راه تحقق فرهنگ جهاد و شهادت دانست و افزود : هر زمان در زندگی كاری كرديم كه در آن كار ، خودمان را نديديم ، می‌توانيم ادعا كنيم فرهنگ جهاد و شهادت بر كار مان حاكم بوده است.
سید محمد فیاض افزود : شهادت برای شهيد به گونه ای اتفاق می افتد که ره صد ساله سعادتمندی را در يک شب طی می کند ، اما با اين وجود ، نسل امروز بايد در اين مسير حرکت و کار خود را برای رضای خدا انجام دهند.
وی همچنین با تأکید بر این موضوع که شهدا زنده اند و نزد خداوند روزی می خوردند ، اظهار داشت : خانواده شهدا و ایثارگران از جمله عوامل مؤثر در حفظ شجره طیبه انقلاب اسلامی هستند و اگر خون شهدا نبود این انقلاب ثمره ای نداشت و امروز ملت ایران بدین جایگاه عالی نمی رسید.
گفتنی است : مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه در پایان این مراسم برای دقایقی با شهروندان ، شورایاران و معتمدین محلات یافت آباد دیدار و به عمده ترین مسائل و مشکلات مطروحه از سوی آنها رسیدگی کرد.