با مشایعت شهردار و آحاد شهروندان منطقه 18 تهران : پیکر مطهر پانزدهمین پرستوی شهید مدافع حرم به آسمان پر کشید

يکشنبه 26 فروردين 1397

طی مراسمی باشکوهی باحضور مهندس سید محمد فیاض شهردار و آحاد شهروندان منطقه 18 تهران ، پیکر مطهر سرگرد پاسدار حامد رضائی پانزدهمین شهید مدافع حرم تشییع و در گلزار شهدای یافت آباد به خاک سپرده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، در این مراسم باشکوه که از معابر محله هفده شهریور آغاز و تا گلزار شهدای یافت آباد ادامه داشت ، شهروندان همیشه در صحنه این بخش از پایتخت دوشادوش مسئولین ادارات و نهادها پیکر مطهر این شهید مدافع حرم را تشییع و پس از اقامه نماز توسط حجت الاسلام و المسلمین عبدالمقیم ناصحی به سمت گلزار شهدای یافت آّباد منتقل و در آنجا به خاک سپرده شد.
برپایه این گزارش ، سرگرد پاسدار حامد رضائی در جریان حملات اخیر موشکی رژیم صهونیستی اسرائیل به خاک کشور سوریه به جمع همرزمان شهید مدافع حرمش پیوست.
گفتنی است : پیش از این ، مهدی احمدی ، محمدعلی بختیاری ، محمدزمان صداقت ، غلامعلی پناهی ، خیرا... حسن زاده از شهدای مدافع حرم افاغنه تیپ فاطمیون و حسین امیدواری ، محسن فرامرزی ، سید مصطفی موسوی ، علی رضا مرادی ، مجید قربانخانی،علی سلطان مرادی ، مرتضی کریمی ، اسدا... ابراهیمی و بهرام مهرداد از این بخش از پایتخت تشییع و در گلزار شهدای یافت آباد و بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شدند.