شهردارمنطقه 18 در سالگرد شهادت سردار مختار سلیمانی : شهدا با خدا خویش معامله کرده اند

شنبه 1 ارديبهشت 1397

شهردار منطقه 18 گفت : تداعی خاطراتی دوران دفاع مقدس و این نکته که کشور با چه از خود گذشتگی از گزند دشمنان در امان مانده ، هنوز تازگی دارد و از لحظه به لحظه آن باید درس گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض که با همراهی تعدادی از مدیران منطقه همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت سردار پاسدار مختار سلیمانی با خانواده وی در محله شاد آّباد دیدار کرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : شهداوایثارگران به عنوان مروجان اصلی اخلاق اسلامی، فرهنگ ایثاروشهادت رابه نسل جوان را منتقل تا دنیائی از ارزشها راازعصرخویش به یادگارگذاشته باشند.
وی ادامه داد : اگرامروزنظام مقدس جمهوری اسلامی درعرصه های داخلی وخارجی اینگونه شده وهراس به دل دشمنان انداخته،این قدرت به برکت روحیه جهادی وفرهنگ ایثاروشهادت درجامعه ما است.
به گفته این مقام مسئول،شهدا،جانبازان وایثارگران باخدامعامله کرده واين مسئله برای اوتوفيق بزرگی به شمارمی رودوبرای شمانيزکه اين امانت رابه صاحب اصلی آن برگردانديد،اين امرافتخاری است.
وی ادامه داد:اميدوارم خداوندبه همه ماتوفيق دهدتابتوانيم راه شهدا،امام راحل وتفکرایثارگران راتحت رهبری مقام معظم رهبری به پيش ببريم.
برپایه این گزارش، خانواده سردار شهید مختار سلیمانی نیز با تقدیر از این اقدام ارزشمند شهردار منطقه ، فرازهائی از وصیتنامه و همچنین خاطراتی از دوران دفاع مقدس را بیان کردند.