آتشنشانان در نبرد با آتش ، جوانه امید را از بستر خاکستر می رویانند

شنبه 6 بهمن 1397

به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه سالروز تکریم آتش نشانان ایثارگر ، شهردار منطقه 18 تهران با حضور در یکی از این ایستگاه های خدمات رسان ، از تلاشهای فرماندهان و عوامل اجرائی منطقه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، در مراسمی که بطور متمرکز در ایستگاه 38 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران واقع در بزرگراه آیت ا... سعیدی برگزار شد ، مهندس سید محمد فیاض شهردار ، مدیران شهری منطقه ، سیفی مدیر منطقه 4 عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تلاشها و ایثار شبانه روزی فرماندهان و عوامل اجرائی تعداد 8 ایستگاه سطح منطقه تقدیر بعمل آوردند.
فیاض شهردار منطقه طی سخنانی در حاشیه این مراسم با اشاره به این نکته که آتشنشانان با حماسه آفرینی های خود در نبرد با شعله های خانمان سوز ، جوانه های امید را از بستر خاکسترها می رویانند ، اظهار داشت : آنها در واقع دریادلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش می زنند و دل دریایی داشتن یعنی همین .
وی ادامه داد : به شخصه پیشانی چنین افراد عاشق و دلسوخته ای را باید بوسید که خط های سرنوشت بسیاری از انسان ها به پیشانی آنها گره خورده و به یاد لحظه ای که مأموران آتش نشانی با تلاش وصف ناپذیری و با به خطر انداختن و نادیده گرفتن زندگی خود با تمام وجود برای نجات همنوعشان تلاش می کنند.
همچنین سیفی مدیر منطقه 4 عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز در گزارشی به تشریح اقدامات اخیر ایستگاه های سطح منطقه پرداخت.
این گزارش حاکی است ، شهردار منطقه به اتفاق مدیر منطقه 4 عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در پایان این مراسم از تلاشها و اقدامات ارزشمند شهید آتش نشان حادثه حریق ساختمان پلاسکو حامد هوائی ، خانواده های تنی چند از شهدای مدافع حرم و مدیران و عوامل اجرائی تعداد 8 ایستگاه سطح منطقه با اهداء هدایائی تقدیر و تشکر کردند.
گفتنی است : شهرداران نواحی هفتگانه نیز بطور جداگانه با حضور در ایستگاه های آتش نشانی و خدمات ایمنی سطح منطقه فرارسیدن هفتم مهر ماه روز آتش نشان را با اهداء شاخه های گل و هدایائی به این پرسنل تلاشگر تبریک و تهنیت گفتند.