دیدارمدیرعامل ساماندهی با خانواده جوان ترین شهید مدافع حرم

شنبه 6 بهمن 1397

در آستانه ی سالگرد جوان ترین شهید مدافع حرم، مهندس تحصیلی ،مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهربه همراه مهندس فیاض ،شهردار منطقه 18 وجمعی از معاونین ومدیران با خانواده معظم شهید سید مصطفی موسوی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه18، مهندس تحصیلی با اعتقادی قلبی فعالیت خود را در شرکت ساماندهی با دیدار خانواده شهدا ودعای خیر مادر جوان ترین مدافع حرم آغاز کرد وضمن گرامی داشت یاد و خاطره ی شهدا، اظهار داشت:مدافعان حرم در راه رضای خدا مجاهدت کردند و جانفشانی این بزرگواران از بالاترین ارزش هاست.
وی با اشاره به این نکته که شهید سید مصطفی موسوی جوان ترین شهید مدافع حرم است، تصریح کرد: از خود گذشتگی این شهید جوان نشان می دهد که جنگیدن با دشمنان اسلام و مسلمین سن و سال نمی شناسد و ایشان با تکیه بر اعتقادات قلبی و فرمان الهی در برابر ظالم به شهادت نائل شدند.
وی ادامه داد :شهید سید مصطفی موسوی به همگان ثابت کرد که جنگیدن با دشمنان اسلام، سن و سال نمی‌شناسد بلکه شجاعت و قلبی مطمئن به وعده خداوند می‌خواهد که همه دردها و رنج ها را به جان بخرد و برای رضای خدا از همه چیز خود بگذرد.
مهندس فیاض شهردار منطقه 18 نیز در این نشست بر ایمان راسخ ورشادتهای این شهید بزرگوار اشاره کرد وگفت:مهندس تحصیلی خود از جانبازان جنگ تحمیلی هستند که جان خود را برای میهن اسلامی گذاشتند به همین دلیل با خانواده شهدا مانوس هستند .
وی ادامه داد: وجود جوانانی چون سید مصطفی موسوی باعث شده است تا ما امروز در فضای امن ومطمئن زندگی کنیم بنا براین مقام شهیدان مدافع حرم برای همه مردم بسیار والا وستودنی است.
مادر شهید سید مصطفی موسوی نیز از خاطرات خود پیرامون این شهید بزرگوار گفت :همیشه عاشق شهادت بود و می گفت مادرجان من به دنبال آباد کردن دنیای آخرت هستم واین دنیا برایم تنها محل گذر است که باید توشه آخرتم را از آن برداشت کنم.
وی ادامه داد: زمانی که خبر شهادت او را دادند پرسیدم مصطفی چطور شهید شده؟ گفتند عین علی اصغر امام حسین (ع) .... همیشه به من می‌گفت مادر از مادر وهب یاد بگیر. اینها داستان نیست درس زندگی برای من و تو است... از شهادتش به بعد خداوند صبر عجیبی به من داده است؛حتی وقتی معراج الشهدا رفتیم، باز هم صبور بودم.»
مادرشهید تصریح کرد :مصطفی همیشه آراسته بود ودر لحظات آخر هنگام رفتن موهایش را شانه زدم وبه مانند همیشه زیبا وآراسته به دیدار حق شتافت.
وی در پایان از حضور مهندس تحصیلی ،مدیرعامل شرکت ساماندهی تشکر نمود وخاطرنشان ساخت :ملاقات مسولان شهری امیدی در دل ماست که یاد شهیدمان را همواره برایمان زنده نگه می دارد.