شهردارمنطقه 18 تهران : به فرهنگ جهاد و شهادت وفادار باقی خواهیم ماند

يکشنبه 7 بهمن 1397

شهردار منطقه 18 تهران گفت : ما دوستان شهدا ، هرگز لحظه ای یاد آنها رابه فراموشی نسپرده و به فرهنگ جهاد و شهادت وفادارباقی خواهیم ماند .

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه18 ، مهندس سید محمد فیاض که همزمان با فرارسیدن هفته بسیج به اتفاق رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران و تنی چند از مدیران منطقه با خانواده شهیدان مهربانی بصیر ، سالک رازی و بهزادپور در محلات شهید رجائی ، صاحب الزمان (عج) و امام خمینی (ره) دیدارکرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : از شما پدران ومادران شهدا نیز یک خواهش بیشتر نداریم و آن این است که ما رادعا کنید تا عاقبت ما جز ختم به شهادت ، چیز دیگری نباشد.

وی با بیان اینکه ما برای تداوم انقلاب در مقابل دشمنان خود ، نیازمندیم تا روحیه و فرهنگ جهاد و شهادت را در کشور حفظ کنیم ، گفت : اگر روحیه جهاد و شهادت در جامعه ما روز به روز تقویت شود ، معنی آن این است که جامعه اهل گذشت و ایثار خواهد بود و فردی که با این فرهنگ مأنوس است ، هرگز خودش مطرح نیست.

فیاض همچنین تأکید کرد : نسل جوان امروز بداند که پدران ، دوستان و بچه هایی که در این سرزمین تربیت شده اند ، چه مردان مردی بودند و چگونه به اسلام خدمت کردند و ما همه چیز را مدیون این شهدا هستیم و وظیفه ما است که یاد شهدا را حفظ کنیم.

گفتنی است : والدین شهیدان شهیدان مهربانی بصیر ، سالک رازی و بهزادپور نیز در پایان این دیدارهای صمیمانه به بیان فرازهائی از وصیتنامه و خاطرات فرزندان برومند خویش پرداختند