شهردار ناحیه 1 منطقه 18 تهران : رضایتمندی شهدا با خدمت صادقانه به مردم حاصل می شود

يکشنبه 7 بهمن 1397

شهردارناحیه1منطقه18 تهران گفت : ماهمواره حضور و مسئولیتمان و هر آنچه داریم رامرهون شهداوخانواده های آنان می دانیم وهمراهی این خانواده ها افتخاری برای مدیران شهری به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی اداره ایثارگران شهرداری منطقه 18 ، غلامرضا تدبیری که به اتفاق معاون و مدیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه با خانواده شهید مرتضی بهاءالدینی در محله تولید دارو دیدار کرده بود ، با بیان این نکته که رزمندگان اسلام ، شهادت را برای خود ، کشور و رهبرشان افتخار می دانند ، اظهار داشت : همین اعتقادات باوری نه ظاهری شهدا بوده که سالها نظام جمهوری اسلامی را بیمه و از شر دشمنان مصون نگه داشته است.

وی با اشاره به اینکه چه افتخاری بالاتر از خدمتگزاری به مردم است تا در این مسیر گره گشای معضلات آنها باشیم ، گفت : رضایت شهروندان بالاترین هدفی است که سرلوحه کارهای مان قرار دارد تا علاوه بر جلب رضایت آنها ، خشنودی خداوند متعال و رضایت شهدا را که در این مسیر جان خود را نثار کرده اند ، نیز فراهم شود.

برپایه این گزارش ، پدر شهید مرتضی بهاءالدینی نیز در پایان این دیدار صمیمانه فرازهائی از وصیت نامه و خاطراتی از فرزند خویش در دوران دفاع مقدس را بیان کرد.