تجدید میثاق با شهدا در اولین روز کاری سال 1401

یکشنبه14 فروردين 1401

صبح امروز ۱۴ فروردین ماه دکتر يعقوب هوشیار شهردار منطقه ۱۸ به رسم دید و بازدید نوروزی با معاونین و مدیران منطقه در موزه شهدای منطقه و در جوار مزار شهید گمنام دیدار و گفتگو کرد.

دکتر يعقوب هوشیار، شهردار منطقه ۱۸ ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار قرآن و ماه مبارک رمضان از تلاش و همراهی کلیه معاونان، مدیران و همکاران در انجام وظایف و ارائه خدمت به شهروندان در شهرداری منطقه قدردانی کرد و نتایج حاصل آمده در سال قبل را ارزشمند و معقول ارزیابی کرد. هوشیار با اشاره به فرصت خوب ماه رمضان برای محاسبه نفس و بهره مندی از برکات آن اضافه کرد: باید خدا را شاکر باشیم که توفیق درک مجدد ماه رمضان را نصیب ما کرده است و بایستی از لحظه به لحظه آن استفاده نماییم. این ماه، ماه تدبر در اعمال و رفتار یکسال گذشته و برنامه ریزی بهتر برای ایام پیش روست. در این ماه برای یکدیگر دعا کنیم تا از این دعاهای خیر برای خدمت مضاعف به شهروندان و انجام وظایف در حوزه مدیریت شهری قوت و توان بگیریم.

گفتنی است در ادامه این مراسم آیاتی چند از کلام الله مجید توسط جمع حاضر قرائت گردید و سپس با حضور بر سر مزار شهید گمنام و اهداء گل با شهدا عهد و پیمانی دوباره بستند.